Yeşilova mah. 4016.cad No:17/14
Etimesgut - ANKARA
0312 911 13 45
7/24 Çağrı Merkezi
game@zydecnetwork.com
7/24 Mail MerkeziMINECRAFT SERVERMINECRAFT PAKETLERİ


MINECRAFT SUNUCU

30₺/den başlayan fiyatlarla

  • Intel® OEM Core i7 / i9 Seri İşlemci
  • Düşük Ping Garantisi
  • Hızlı ve Anlık Kurulum
  • %99.8 Uptime
  • Türkiye Lokasyon
  • Standart DDOS Koruma
İnşa ederken, mayın yaparken, çetelerle savaşırken ve sürekli değişen Minecraft manzarasını keşfederken sınırsız olasılıklar macerasına hazırlanın. Hayal edebiliyorsanız, inşa edebilirsiniz. Yaratıcı Mod ile çalışmak için hayal gücünüzü ve sınırsız kaynaklarınızı kullanın.

KOLAY KONTROL

Hızlı ve kolay şekilde yönetin.

MOD DESTEĞİ

Vanilla ve FTB modları desteği ile.

DDOS KORUMA

Sunucunuza özel ddos koruma.

ÇOKLU ÖDEME

Çoklu ödeme seçeneği ile.


 

Oyuna özel sunucu serisi, hem video oyunu tasarımcıları hem de akış platformlarına ev sahipliği yapan şirketler için performansı vurgular.

Üçüncü nesil AMD ve INTEL platformuna dayanan sunucularımız, kullanıcılara gecikmesiz bir oyun deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Oyuncular en sevdikleri çevrimiçi oyunları performans ve istikrar açısından herhangi bir sınırlama olmadan oynayabilirler. Anti-DDoS koruma sistemimiz, en yeni video oyunlarına uyum sağlayacak şekilde optimize edilmiştir.

ZEN 2 mimarisine dayanan AMD Ryzen işlemciler piyasadaki en iyi performansı sunar. Paralel görevleri, görüntü ve video işleme ve çevrimiçi çok oyunculu oyun barındırma yönetmek için özel olarak tasarlanmıştır.


Anti-DDoS Oyunu

Oyuna özel tüm sunucularımızda bulunan Anti-DDoS Oyun çözümü, piyasadaki en verimli ve sağlam çözümdür. Amacı, hizmetleriniz için herhangi bir kesinti olmamasıdır. Standart çözümlerin aksine, giriş ve çıkış trafiği incelenerek UDP trafiğine (video, ses ve video oyunları için kullanılır) uyarlanır. Korumayı daha da optimize etmek için oyuna özgü profiller de uygulanabilir.


Mükemmel oyun deneyimi

Oyun sunucularımız, hizmet kullanılabilirliğinden ödün vermeden trafiği işlemek için 1Gbit / s bant genişliğine sahiptir. Dünyanın dört bir yanında bulunan veri merkezleriyle, mümkün olan en düşük gecikme süresi için oyuncularınızın bulunduğu yere en yakın sunucuları kiralayabilirsiniz. Uygun bir fiyata optimum performans ile profesyonel satıcılar ve yayıncılar için mükemmel bir çözümdür.


Oyun için ham güç

ZEN 2 mimarisine dayanan en yeni nesil AMD Ryzen işlemciler, optimum performansla yansıtılan önemli mimari değişiklikler sunar. OVHcloud’da, sürekli optimum performans sağlamak için su soğutmalı bu işlemcilerin tüm gücünden yararlanabilirsiniz. Ve bu Yeni  nesil Ryzen ve INTEL işlemcilerle, önceki nesillere kıyasla% 30’a kadar daha yüksek performans elde edersiniz.